Pomoce szkolne

  Pomoce Szkolne - WWW.POMOCESZKOLNE.COM - Sklep

KOMPLET 28 KOSTEK 5x10x20cm każda do gry w domino art.078-GMG

ROMOCJA|RADOSNA SZKOŁA » kształtki MIDI|RADOSNA SZKOŁA » kształtki MAXI|RADOSNA SZKOŁA » zestawy kształtek|RADOSNA SZKOŁA » aktywność ruchowa

Zestaw kształtek DOMINO składa się z 28 miękkich, jednakowej wielkości, różnokolorowych brył-klocków z nadrukowanymi odpowiednio kropkami, dokładnie jak w klasycznej grze DOMINO.

Kształtki wykonane są z pianki i pokryte odporną na ścieranie skórą ekologiczną, łatwą do utrzymania w czystości (skajem). Zabrudzone miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, a dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego z łatwością można również zdjąć pokrowiec i wyczyścić.

Surowce użyte do produkcji klocków, cechują żywe i atrakcyjne kolory, a ich wielobarwność z pewnością działa zachęcająco do wesołych zabaw. 

Kąciki wyposażone w klocki piankowe, stanowią niewątpliwą atrakcję. Dzieci chętnie tworzą z nich różne konstrukcje: domki, zamki, wieże lub tory przeszkód, co doskonale rozwija wyobraźnię i zachęca do współpracy i zabaw grupowych.

Każdy zestaw komponujemy w taki sposób, aby po złożeniu stanowił jedną bryłę, dzięki czemu jest praktyczny w przechowywaniu, nie zajmując wiele miejsca.

 

Zestaw DOMINO składa się z 28 elementów

o numerze katalogowym  078

i wymiarach: 6 x 12 x 24 cm