Pomoce szkolne

  Pomoce Szkolne - interaktywna tablica - Sklep

Tablica Interaktywna DualBoard 1279 + Projektor BENQ MX613ST z uchwytem nr 1279-AGF

Promocje|Sprzęt audiowizualny » tablice interaktywne|Tablice Interaktywne » tablice ,,piórkowe "|Tablice szkolne » tablice interaktywne

 
Tablica interaktywna DualBoard™ została zaprojektowana specjalnie dla potrzeb edukacji. W prosty i ciekawy sposób umożliwia przedstawienie całej klasie materiałów multimedialnych oraz w dowolnej chwili nanoszenie na nich własnych uwag, adnotacji, rysunków. Stwarza Nauczycielowi możliwość prowadzenia lekcji, obsługiwania komputera i kontrolowania pracy uczniów stojąc bezpośrednio przy tablicy.

Posiada Rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

1. Gwarancja niezawodności
Technologia elektromagnetyczna pasywna, w której działa tablica gwarantuje niezawodność i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Zapewnia trwałość oraz najwyższą funkcjonalność przy jednoczesnej prostocie obsługi. Powierzchnia tablicy nie emituje żadnego promieniowania elektromagnetycznego, jest mniejsza niż promieniowanie docierające do nas z satelitów kosmicznych.
2. Obsługa za pomocą ergonomicznych pisaków
Pisaki Interwrite posiadają funkcję prawego i lewego przycisku myszy komputerowej oraz funkcję podwójnego kliknięcia. Jedynie technologia elektromagnetyczna pozwala na pisanie lub rysowanie po tablicy z dużą szybkością. Pisak Interwrite wspiera prawidłowe nawyki związane z pisaniem, przez co może zapobiegać dysleksji. Urządzenia nim obsługiwane są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Przeczytaj opinię M. Rożyńskiej, członka Polskiego Towarzystwa Dysleksji, o pisaku do tablic Interwrite
Czy wiesz, że:
Technologia elektromagnetyczna umożliwia wykrycie położenia pisaka w odległości ponad centymetr nad tablicą, co umożliwia śledzenie i pokazanie ruchu kursora bez konieczności dotykania powierzchni tablicy i niebezpieczeństwa ingerencji w aplikacje.
3. Funkcja Dual i Multi-User
Tablica Interwrite Dualboard po wybraniu odpowiednich ustawień w trybie Multi-User umożliwia jednoczesną pracę dwóch osób. Funkcja ta daje prowadzącemu możliwość wybrania opcji, dzięki której dwie osoby będą działały na całej powierzchni tablicy lub każdej zostanie przyporządkowana połowa tablicy. Każda z osób będzie mogła pracować jedynie na swojej części (bez możliwości działania na drugiej połowie tablicy).

W trybie Multi-User można ustawić opcję pracy dla 9 osób równocześnie np. wykorzystując do tego tablety interaktywne MobiView. W tym przypadku istnieje możliwość podzielenia wyświetlanej powierzchnię (może to być tablica interaktywna, ekran itp.) na 2, 4, 6 lub 9 fragmentów, do których przypiszemy jedno lub kilka urządzeń do każdego fragmentu. Można również nie dzielić powierzchni, wówczas wszystkie 9 osób będzie pracowało na jednej wspólnej powierzchni. Możliwość równoczesnego działania na tablicy wspomaga kreatywną pracę większego zespołu. Pełna współpraca mobilizuje i motywuje do rywalizacji.

Czy wiesz, że:
W trybie Multi-User możliwa jest również kombinacja, w której 2 osoby pracują pisakami na tablicy, a 7 np. na MobiView.
4. Powierzchnia i konstrukcja tablicy
Trwała konstrukcja i brak ruchomych części gwarantuje bezpieczną pracę przez wiele lat. Powierzchnia tablicy jest odporna na uszkodzenia i łatwa do czyszczenia. Porysowanie jej nie ma wpływu na pracę tablicy. Pasek narzędzi umieszczony jest po prawej stronie tablicy i składa się z pól aktywnych po dotknięciu pisaka. Skonstruowany jest w taki sposób, żeby nie można było go uszkodzić.

Czy wiesz, że:
Jeżeli nie chcesz korzystać na lekcji z funkcji tablicy interaktywnej, możesz wykorzystać DualBoarda jako tablicę suchościeralną. .
5. Komunikacja
Tablica DualBoard połączona jest kablem USB z komputerem i może być zasilana bezpośrednio z niego. Takie źródło prądu zapewnia bardzo małe zużycie energii elektrycznej.

Możliwe jest również bezprzewodowe połączenie tablicy z komputerem za pomocą modułu RF. Ułatwia ono swobodną i wygodną pracę bez kabli.

Do każdej tablicy interaktywnej DualBoard dołączone są:
oprogramowanie do tworzenia własnych ćwiczeń interaktywnych „Zrób To Sam! pomocnik nauczyciela”
intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Interwrite Workspace po polsku do wszystkich systemów operacyjnych – Windows, Linux, MacOs
Multimedialny Ćwiczeniowy Atlas Historyczny Wydawnictwa MERIDIAN
Zalety tablicy DualBoard
Zobacz także:

Tablica interaktywna Interwrite TouchBoard
Interaktywny tablet z dotykowym LCD MobiView
Mobilna tablica interaktywna Interwrite Mobi
CPS IR
CPS Pulse
"Zrób To Sam" Pomocnik nauczyciela
Oprogramowanie Interwrite Workspace
Upgrade tablicy