Pomoce szkolne

  Pomoce Szkolne - mikroskopy - Sklep

 • Strony: 1 2 3 Następna »
 • MIKROSKOP STEREOSKOPOWY 20x 40X z Kamerą OPTEK XTL III DIGITAL 3MP nr.40299-PRYM

  Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy|Biologia / Przyroda » kamera mikroskopowa

  Cyfrowy mikroskop stereoskopowy z wbudowaną kamerą cyfrową 3 Mpix podłączaną do komputera przez port USB. Możliwość obserwacji okazów zarówno poprzez okulary jak i wyświetlanie ich na monitorze komputera lub tablicy interaktywnej.  Pozwala również na zapisywanie obrazów w formie pliku. Kompatybilny z wszystkimi używanymi obecnie na rynku systemami Windows: XP, Vista, 7, 8 i to zarówno w wersji 32-bit, jak i 64-bitowej. 
  Cena:1891.00
 • Mikroskop szkolne Rainbow 2L PLUS nr.2LPLUS

  Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Korpusy mikroskopów Rainbow 2L PLUS są wykonane z wytrzymałego metalu, dzięki czemu znane są z długiej żywotności nawet przy intensywnym użytkowaniu na uczelniach lub w laboratoriach. Należy także wspomnieć o ich nowoczesnym wyglądzie i pięciu jasnych kolorach, w których są dostępne — taki atrakcyjny mikroskop będzie pięknie wyglądać w pokoju dziecka lub na biurku.

  Właściwości:

  • Mikroskop biologiczny z powiększeniem 64x–640x
  • Dostępny w pięciu wyrazistych kolorach
  • Solidny i wytrzymały korpus wykonany z metalu
  • Górne i dolne oświetlenie LED
  • Dołączony jest zestaw do eksperymentów
  Cena:319.00
 • Mikroskop szkolny ANALYTH BINO 40x-1000x nr:SGMK21320000

  Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Binookularowy transmisyjny mikroskop o szerokim zakresie powiększeń wyposażony w okulary szerokokątne oraz cztery achromatyczne obiektywy. Regulacja intensywności oświetlenia, zintegrowany kondensor soczewkowy z przesłoną irysową oraz jasne oświetlenie typu LED umożliwiają dobór optymalnych warunków mikroskopowania dla każdego preparatu.
  Cena:1182.00
 • Mikroskop szkolny Rainbow 50L PLUS nr. 50LAV

  Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Mikroskop  Rainbow 50L PLUS to doskonałe połączenie stylowego wyglądu, doskonałej optyki i ergonomicznego korpusu. Podobnie jak wszystkie modele rodziny mikroskopów  Rainbow, także te przyrządy idealnie sprawdzą się u młodych badaczy. Każdy model jest dostarczany wraz z zestawem do eksperymentów  K50, który zawiera wszystko, co potrzebne do odkrywania tajemnic mikrosopowania.
  Cechą wyróżniającą te mikroskopy jest ich duży zakres powiększenia. Dzięki soczewce Barlowa 2x można uzyskać powiększenia 64x, 128x, 160x, 320x, 640x, a nawet 1280x! Mikroskopy  Rainbow 50L PLUS są wyposażone w soczewkę z mechanizmem sprężynowym – jeśli podczas ustawiania ostrości soczewka opadnie na preparat, mechanizm uchroni elementy optyczne przed uszkodzeniem. Korpusy mikroskopów są wykonane z wytrzymałego metalu, który zapewnia długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu w szkołach, na uczelniach lub laboratoriach medycznych.

  Cena:399.00
 • Mikroskop BioLight 200 z dodatkowym zasilaniem bateryjnym nr 40199

  Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Nowa wersja mikroskopu  BioLight 200 z modułem zasilania bezprzewodowego (bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej). Zasilanie zewnętrzne do mikroskopu BioLight 200 umożliwia pracę w terenie. Dzięki temu można zabrać mikroskop na pasjonującą wyprawę badawczą nad wodę lub do lasu! Ułatwia to również przenoszenie mikroskopu z miejsca na miejsce bez konieczności ciągłego szukania gniazdka elektrycznego. Możliwość pracy zarówno na bateriach, jak i z zasilaniem sieciowym (zasilacz).
  Cena:329.00
 • Mikroskop szkolny z kondensorem Abbego nr 0001

  Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Ulepszona wersja mikroskopu t z kondensorem Abbego z regulowaną aperturową przysłoną irysową, gniazdem filtrów oraz regulacją wysokości. Jest to specjalny układ optyczny pozwalający uzyskać równomierne oświetlenie obserwowanego preparatu. Odpowiednie ustawienia kondensora pozwalają sterować parametrami obrazu, takimi jak głębia ostrości, kontrast oraz rozdzielczość optyczna.
  Cena:449.00
 • Mikroskop LCD - z wyświetlaczem nr.art.4022

  Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Mikroskop LCD - LCD to nowoczesny mikroskop, wyposażony w 3,5" wyświetlacz LCD, umożliwiający bezpośrednie prowadzenie obserwacji i zachowywanie obrazu preparatów oraz nagranych filmów bez potrzeby podłączania instrumentu do komputera. Dla prawidłowego działania mikroskop wymaga umieszczenia w porcie czytnika karty SD. Karty nie ma na wyposażeniu mikroskopu. ( Koniecznie trzeba dokupić kartę pamięci - bez niej mikroskop nie działa )
  Trzy obiektywy (4x, 10x, i 40x) w połączeniu z 5 mln pixeli matrycą typu CMOS pozwalają uzyskać powiększenia od 50x do 500x. Dodatkowo, 4-ro krotny zoom cyfrowy umożliwia zwiększenie powiększenia do 2000x. 
  Cena:899.00
 • Mikroskop Szkolny EV-45 + własne zasilanie . art.EV45/1-ECT

  Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Mikroskop Szkolny EV-45 (bez okularu PC)
  Przeznaczony do zajęć w pracowniach biologicznych, szkołach podstawowych i gimnazjach.
  NOWOŚĆ - WBUDOWANY AKUMULATOR!
  Cena:569.00
 • Mikroskop Szkolny EV-45 z kamerą USB + własne zasilanie. art. EV45-ECT OKAZJA CENOWA !!!!

  Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Mikroskop Szkolny EV-45 USB
  (z kamerą dookularową USB, o rozdzielczości 352x288 pixeli)
  Przeznaczony do zajęć w pracowniach biologicznych, szkołach podstawowych i gimnazjach.
  NOWOŚĆ - WBUDOWANY AKUMULATOR!
  Cena:699.00
 • Mikroskop Szkolny EV-60B (dwuokularowy) + własne zasilanie . art.EV-60B-ECT

  Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Mikroskop Szkolny EV-60B
  Wersja dwuokularowa
  Mikroskop posiada bardzo dobrą jasność układu optycznego, dzięki prostej i solidnej konstrukcji jest niezawodny i łatwy w obsłudze. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz emalii odpornych na ścieranie i odczynniki chemiczne zapewnia wieloletnią trwałość i estetyczny wygląd. Wszystkie mikroskopy serii Eco-Vision przechodzą dokładną kontrolę jakości w trakcie montażu.
  Cena:1349.00
 • MIKROSKOP MONO STUDENT - (śruba makro/mikro) nr 40212-PRM

  Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Głowica: monokular, nachylenie 45 stopni, rotacja 360 stopni
  Okular:
  * WF 10x/16mm
  * WF 25x/10mm
  Obiektyw (powiększenie/N.A./W.D.): Achromat 4x, 10x, 40x(S)
  Rewolwer: trzy-gniazdowy
  Powiększenie: 40x - 1000x
  Cena:656.00
 • MIKROSKOP Erudit 40x-400x, mikro-makro, walizka nr.art.4014

  Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy|Strona główna

  Mikroskop BRESSER Erudit Mono to uniwersalny mikroskop wyposażony w głowicę monookularową oraz wysokiej jakości, szklaną optykę. To doskonały wybór do zastosowania w szkołach oraz w domu. Zasilanie bateryjne oświetlenia LED pozwala na wykorzystanie mikroskopu w warunkach polowych oraz nie wymaga doprowadzania zasilania sieciowego w miejscu prowadzenia obserwacji
  Cena:899.00»699.00
 • Mikroskop szkolny z kamerą LUX AL w walizce (20x-1280x) nr.kat.4015

  Biologia / Przyroda » mikroskopy

   Mikroskop Biolux AL to kompaktowy, wszechstronny mikroskop dla celów edukacyjnych Trzy obiektywy w połączeniu z dwoma okularami i soczewką Barlowa pozwalają uzyskaćpowiększenia od 20x do 1280x.Wyposażony w oświetlenie typu LED (230V) oraz regulację natężenia oświetlenia zarównodla oświetlenia górnego jak i dolnego. Przełącznik wyboru rodzaju oświetlenia umożliwia badaniew świetle przechodzącycm, odbitym lub jednoczesny wybór obu oświetleń.Precyzyjny, mechaniczny stolik umożliwia dokładne ustawienie preparatu. 

  Cena:674.58
 • Mikroskop szkolny z kamerą do komputera nr.art.4112

  Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Rozdzielczość: 320x240 pikseli
  Oprogramowanie umożliwiające zapis obrazu na dysk komputera
  Sterowniki: Win 98 SE, Win 2000, Win ME, Win XP
  Adapter do teleskopu i mikroskopu,
  Kabel USB.
  Cena:1074.00»756.00
 • Mikroskop szkolny z kamerą do komputera - VISIOMAR nr.art.4016

  Biologia / Przyroda » mikroskopy

  Doskonały , uniwersalny ,szkolny mikroskop.Umożliwia uzyskiwanie powiększeń od 40 do 1240 razy!!! Bogate wyposażenie czyni z niego niezastąpioną pomoc dydaktyczną.
  Cena:674.00
 • Strony: 1 2 3 Następna »